Aspire to Inspire — Polsko

single-image

Program a akce: Erasmus+ Mládež, klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Poronin, Polsko

Termín konání: 4.—12. srpen 2021

Věkový limit pro účastníky: 16-22

Věkový limit pro group leadery: 18+

Celkový počet účastníků za národní skupinu: 11+2 group leadeři

Prosím důkladně si přečtete info-pack.  Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Erasmus+ Mládež jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondu programu Erasmus+ Mládež a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €150 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Polska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Účastnící se země: Polsko, ČR, Lotyšsko

Hostitelská organizace: Initiative Mine Foundation /Fundacja Kopalnia Inicjatyw

Popis projektu:

Our goal is to build ecological awareness, increase knowledge about ecology and environmental protection, exchange experience in this field. Our project serves this perfectly. It was created by participants based on our interests and needs. It is a form of development of our interests and passions, and at the same time an expression of our concern for the natural environment.

Our project is part of a broad social campaign building ecological awareness among the public. The result of our work will be educational materials created during our activities – ecological workshops, social campaign, film, music video, publication. Long-term benefits mean a better state of the environment, which has a direct and positive effect on our health.

Results: 
1. Creation of a video clip due to the main topic of our project.
2. Documentary video- presentation of our understanding topic of our project.
3. Brochure- reporting our understanding of local ecology.
4. Idea of an event/meeting which will be our understanding of ecology issue.
Implemented in local area of participants after the youth exchange ( max. 2 months after)
5. Idea of a social campaign which will be implemented in a local environment after the youth exchange.

Možná se ti bude líbit