Community & Learning — Estonsko

single-image

Program, akce: Evropský sbor solidarity (ESC) — dlouhodobé dobrovolnictví (8 měsíců)

Termín konání: co nejdříve—červen 2024

Místo konání: Maaja/Linnupesa/Tartu, Estonsko

Deadline pro přihlašování: co nejdříve.

Počet volných míst: šest dobrovolníků

Prosím přečtěte si popis příležitostí zde. Pokud máte zájem se přihlásit, prosím pošlete vyplněnou přihlášku zde. Prosím také pošlete email s vaším životopisem v angličtině v jednom emailu na tyto emailové adresy: [email protected], [email protected]. Do předmětu emailu prosím uveďte „ESC long-term 2024“

Pro to, abyste na tento projekt mohli jet je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Evropský sbor solidarity jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů ESC je kompletně (ze 100 %) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, povinné doplňkové pojištění u pojišťovny Henner, jazykový kurz, místní doprava, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu Evropský sbor solidarity a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (v případě tohoto projektu) ve výši max. €275 z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Účastník musí:

  • Být ve věku 18-30 let;
  • Být zaregistrovaný na portálu ESC (v případě, že máte s registrací problém, řiďte se tímto návodem)
  • Mít zájem o dobrovolnictví a tento projekt;
  • Ovládat angličtinu alespoň na úrovni B1

Hostitelská organizace: MTÜ Noored Ühiskonna Heaks

Popis ESC příležitosti:

How does it work?

These volunteering opportunities are all part of European Solidarity Corps.

All basic costs are covered by the ESC programme and you’ll also receive a small allowance for personal expenses

Who is it for?

European Solidarity Corps is for anyone between the age of 18-30

Currently, we are only accepting applications from European Programme countries, Georgia or Ukraine

Current opportunities:

Community Organizer

Long-term volunteering from November until 30th June 2024

Maarja Village is a competence center in Tartumaa, dedicated to enhancing the lives of individuals with learning disabilities. Their mission? To offer lifelong learning, dignity, and full community engagement.

Since 2004, we’ve welcomed over 100 dedicated volunteers from 15+ countries, creating a positive impact and sharing their culture with the locals.

We welcome all volunteers, regardless of their background, to enrich Maarja Village and empower young individuals. No prior experience is necessary; what matters most is an interest in our way of life.

The goal of the project is to build solidarity among young people and those with fewer opportunities. By fostering dialogue between individuals of all ages.

We want you to improve your skills and competences to ensure better possibilities in the labor market and enhancing your personal skills to become a more tolerant and exemplary citizen of the world.


2 spots to Linnupesa.

Možná se ti bude líbit