Multicultural Europe: Inclusion and Diversity — Rumunsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Horezu, Rumunsko

Termín konání: 19.—30. duben 2023

Český tým: 2 účastníci (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack a rozpis denních aktivit. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Rumunska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Pro Dezvoltare DACIA Association (APDD)

Popis projektu:

Objectives:

  1. Increasing the quality of services in youth activities by strengthening the operational capacity of at
    least 10 organizations, of which min. 2 new organizations, the professionalization of youth workers through European mobility, the identification and development of diversified, modern and innovative work strategies adapted to the needs of young people in the community with an emphasis young people with fewer opportunities until 31.08. 2023;
  2. Initiating / expanding / perfecting professional skills and/or exchanging good practices in working with young people, especially with fewer ops, of at least 40 youth workers from 10 organizations by participating in 1 seminar in the field of inclusion / diversity, until 31.08. 2023;
  3. Acquiring new skills, perfecting or improving the existing ones for at least 140 young people (80% fewer opportunities) from the community, by holding after mobility at least 2 workshops, seminars carried out by youth workers directly participating, until 31.08. 2023.

Možná se ti bude líbit