Music in Youth Work – Polsko

single-image

Projekt se kvůli pandemii přesunul na zatím neurčený termín. Prosím vyčkejte, dokud se zde neobjeví nový termín konání.

Původní termín konání: 1.–8. červenec 2020

Místo konání: Lublin, Polsko

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1:  tréninkový kurz

Česká skupina je plně obsazena. Můžete se hlásit jako náhradníci.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete Music in Youth work – info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku.

ČR se účastní pouze tréninkového kurzu. Informace o APV a výměně mládeže v info-packu prosím ignorujte.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €270 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Fundacja Dobra Wola

Účastnící-se země: Poland, Portugal, United Kingdom, Turkey, Czech Republic

Věkový limit pro účastníky: 18-30

Popis projektu:

Hudba nás spojuje všechny. Je to univerzální jazyk, kterému rozumí každý a představuje tak ideální způsob jak tvořit nová přátelství. Má hudba v tvé duši nezastupitelné místo? Pak by Music in Youth Work  mohlo být právě pro Tebe!

Účelem této výměny mládeže je naučit pracovníky s mládeží integrovat mládež z různých sociálních vrstev a etnických skupin pomocí hudby a vzájemné spolupráce.

Spolupráce je důležitým prvkem našeho života. Je proto potřeba rozvíjet návyky, které ji podporují. Během tréninkového kurzu se tak naučíme, jak společně organizovat hudební aktivity pro mladé.

Profil účastníka:
Jako účastník by jsi určitě měl mít kladný vztah k hudbě. Můžeš hrát na hudební nástroj, nebo třeba zpívat. Ať budeme dělat cokoliv, vždy se přitom budeme snažit naučit nové písně z různých zemí.  Pokud máš doma hudební nástroj, rozhodně se neboj ho vzít s sebou! 🙂

  • Hledáme 4 účastníky z České republiky (2 muže a 2 ženy):
  • Věk účastníka: 18 – 30 let
  • Alespoň 2 účastníci musí být pracovníci s mládeží

 

Možná se ti bude líbit