Music in Youth Work – Polsko

single-image

Termín: 1.-8. červenec 2020

Místo konání: Lublin, Polsko

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1:  tréninkový kurz

Počet volných míst: 4. Přihlašování do: 1. května

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete Music in Youth work – info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku do 1. dubna.

ČR se účastní pouze tréninkového kurzu (1.-8. červenec). Informace o APV a výměne mládeže v info-packu prosím ignorujte.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €270 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Fundacja Dobra Wola

Účastnící-se země: Poland, Portugal, United Kingdom, Turkey, Czech Republic

Věkový limit pro účastníky: 18-30

Popis projektu:

All partners work with young people in the music area. The purpose of the youth exchange and the training is to raise qualifications for youth work among youth leaders and youth employees from partner organizations, to teach them how to integrate youth from different social strata and ethnic groups through music classes.

Collaboration is an important element in the life of every person. Developing cooperation habits will significantly increase the quality of life of the whole society.

During the training course we will learn how to organize music activities for young people.

Participants‘ profile:
We expect that participants play music instruments/could play (learn) how to play. If they are singers it is good also. During the all activities participants will teach each other songs from their countries. At the same time will be perfect if they bring own music instruments to the project activities.

  • 4 participants per country (2 male + 2 female):
  • 18-30 years old
  • Two of the participants need to be youth workers

Možná se ti bude líbit