Paradise is Others — Francie

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Bédeille, Francie

Termín konání: 20. červen—2. červenec 2023

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack, popis projektu a rozpis denních aktivit. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději do 10. dubna.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Francie (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: SolAfrika

Popis projektu:

The aim of the training course are:

  1. Learn some human psychology concept, that will help you to be more tolerant and understanding about others behavior and emotion.
  2. Develop a listening and welcoming position, that helps people to talk, explain their mind and feeling, and explore themselves.
  3. Improve the art of speaking, because we all influence each other, and what we say can have a big impact on our environnement and relationship.

In these times, where everything goes fast, where we are overwhelmed by information, happiness injunction, love, and fame, we think that it’s time to turn inside ourselves to find calm, meaning and freedom.

To allow this, what’s better than having someone listening to you? Someone helping to express yourself and to dive into your emotion.

That’s why, we want to share with social workers, some skills to help them to make their target group feel safe to talk and help them to understand themselves better.

This training course pursues other goals such as:

  • Promoting a healthier way of living through a healthy, organic diet.
  • Encouraging critical thinking and being active in a group dynamic.

Methods

We plan to use participative methods. Participants will be active and involved in any task from daily life. We will also use non-formal education tools to promote group dynamic and in the workshops proposed. Therefore, everyone should be able to develop their critical mind, their analytical sense and share their opinion with others. This way we will promote each skill and knowledge that we will gain during the training course.

Možná se ti bude líbit