Be Prepared! Your Voice Matters! — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Wierzchosławice/Tarnów, Polsko

Termín konání: 20.—27. duben 2024

Český tým: 5 účastníků (ve věku 18—30 let+ 1 group leader (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack (datumy v info-packu jsou chybné. Termín konání této mobility je 20.—27. duben). Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět při využití pozemní dopravy (vlak, autobus)

Hostitelská organizace: Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art

Popis projektu:

Our international youth exchange „“Be prepared! Your voice matters!” will take place on 13-20.04.2024 in Wierzchosławice (just outside city of Tarnów, 70km from Kraków). We will gather 42 people from Poland, Hungary, Slovakia, Czech Republic, Italy, Lithuania. Each group is 6 youth (18-30) plus 1 leader with no age limit (total 7 participants)

During the exchange we will use various tools and elements of non-formal and informal education methods to better understand themes:

Democracy and inclusive democratic participation

Reaching out to the level at which political decisions are taken/dialogue with those responsible for the implementation of the decision-making

Creativity, Art & Culture

Together we have prepared interesting activities based on non-formal and informal education methods, such as games, integration activities, workshops, presentations, discussions, national evenings, etc. By full participation in these learning process we want to develop competences which will allow us to better understand the world around us, take smarter decisions and give valuable, positive input to our local communities, countries and whole Europe.

Participants‘ profile:

1) Be interested in the topic,
2) To be open to learn more about the topic,
3) Aged between 18-30 years old.

Leader’s profile

  1. To be highly interested in the topic and an active participation
  2. To be fluent in English.
  3. Have experience in Erasmus+ projects.
  4. Team Leader with no age limit

Možná se ti bude líbit