Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a naše činnost závisí na dárcích a sponzorech.  Budeme tedy vděční, pokud se rozhodnete nás finančně podpořit. 

Všichni věříme, že naše práce má smysl a také, že s dobrým úmyslem a vaší podporou dokážeme velké věci. 

 

Jak nás podpořit? 

Pokud se rozhodnete na naši činnost přispět, výši daru necháme na vás. Každý koruna se počítá. Pošlete jej na účet č. 2800605023/2010.

Rádi vám na požádání vystavíme potvrzení o daru pro snížení základu daně.

Další možnosti, jak přispět

Nakupujte jako běžně, ale podpořte dobrou věc

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.cz třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Za vaši podporu moc děkujeme!

 

 

 

Kam vaše dary půjdou? 

Ze získaných financí administrativně podporujeme chod Evropského centra mládež Břeclav. Také jsme založili Grantový program podpory ekonomicky znevýhodněné mládeže. 

Krátce o Grantovém programu podpory ekonomicky znevýhodněné mládeže

Grantový program na podporu ekonomicky znevýhodněné mládeže má umožnit vycestovat na zahraniční projekty nabízené na tomto webu všem mladým lidem, kteří o to stojí, ale nemají dostatečné finanční prostředky na to, aby si mohli koupit jízdenku či letenku, která by jim účast na projektu umožnila.

O poskytnutí příspěvku z grantového programu mohou žádat všichni mladí lidé starší 18 let s českým občanstvím, mající trvalé bydliště na území České republiky, kteří žijí v rodině, která pobírá přídavky na dítě, A/NEBO v domácnosti, jejíž příjem se rovná nejvýše 1,5 násobku životního minima.

Žadatelé s trvalým bydlištěm v bývalém okrese Břeclav mohou z programu čerpat až dvakrát ročně, ostatní žadatelé z České republiky jen jednou ročně.

Více informací najdete zde.

Jak můžete program podpořit?

Pokud chcete tento program finančně podpořit, můžete nám zaslat peníze na účet č. 2800605023/2010. Použijte prosím variabilní symbol 150307. Na požádání vám samozřejmě vystavíme darovací smlouvu a doklad o přijetí daru. Dárci, kteří s tím budou souhlasit, budou uvedeni na našich webových stránkách (viz níže), případně na propagačních a jiných materiálech.

Za jakoukoli částku budeme my, i mladí lidé, kterým pomůžete splnit jejich sen, moc vděčni. Děkujeme!