Napsali o nás

Portugalská organizace FAJUB – Federação das Associações Juvenis do Distrito de Braga publikovala článek o naší činnosti ve svém měsíčníku 05/2023

THANK YOU ❤️ from the bottom of our hearts 🥰to our wonderful Portuguese partners from FAJUB – Federação das Associações Juvenis do Distrito de Braga 🇵🇹 for featuring a TWO-PAGE article about our NGO in their beautiful magazine! 😍
We not only received a printed copy of the incredible Rede+ magazine but EYCB was also gifted this gorgeous coaster! Thank you VERY much for this generosity and opportunity, we are deeply honoured and humbled❤️
Everyone who speaks Portuguese, please go and read this fantastic Rede+ magazine online at http://fajub.pt/ and learn more about how FAJUB is making Europe a better place for all of us 🇪🇺💙
 

Dobrovolnice přiblíží Kypr

V Novém životě vyšla pozvánka na besedu s bývalou dobrovolnicí Evropské dobrovolné služby, kterou EYCB uspořádalo v říjnu 2019 v rámci kampaně Erasmus Days. Přečtěte si celý článek.

Evropské centrum mládeže Břeclav hostilo dva projekt

Břeclavský měsíčník Radnice (č. 2019/6) otiskl článek o dvou projektech programu ERASMUS+, které EYCB na jaře 2019 hostilo. Přečíst článek.

Mezinárodní školení v Lednici ukázalo, jak být aktivními občany

V Lednickém zpravodaji (č. 2019/4) vyšel článek o námi pořádaném tréninkovém kurzu „ACT – Active Citizens of Today!“. Přečíst článek.

Jak vycestovat levně do zahraničí přes Erasmus+?

Tipy a užitečné informace o tom, jak levně vyjet do zahraničí a něco se při tom naučit, najdete v blogovém příspěvku naší výjezdnice Karolíny. Celý článek si můžete přečíst zde.

Non-Formal Education and Migration


V žurnálu Migration: Interdisciplinary Challenge vydávaném Fakultou sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave vyšel článek našeho člena Jakuba Miklína o neformálně-vzdělávacích projektech zaměřených na téma migrace. Přečíst článek.

InfoPoint usnadní mladým lidem kontakt s Evropou

Evropské centrum mládeže Břeclav otevřelo začátkem května v prostorách Městské knihovny Břeclav nový InfoPoint pro mládež.
Celý článek z měsíčníku Radnice si můžete přečíst zde.

Evropské centrum mládeže Břeclav oslavilo 10 let činnosti

Přečtěte si článek, který o nás vyšel v bulletinu Mozaika vydávaném Domem zahraniční spolupráce. Je doplněn i o rozhovor s naším EVS koordinátorem.

Evropské centrum mládeže Břeclav zve na oslavu 10 let své činnosti…

… a píše se o tom v Týdeníku Břeclavsko, na blogu StudentPoint.

S projekty do světa

Evropské centrum mládeže Břeclav se dostalo i na stránky stylového cestovatelského magazínu Travelfocus (č. 1/2014)! Přečíst článek.

Neziskovku, která pomáhá mladým, založili břeclavští studenti

Nezisková organizace pro mladé, Evropské centrum mládeže Břeclav, funguje teprve šest let. Přesto už toho její členové stihli hodně. Celý článek si můžete přečíst zde.

Mladí Evropané se zajímají o tradice

Lednice — Setkání mladých Evropanů hostí od soboty Lednice. Zástupci břeclavského občanského sdružení Evropské centrum mládeže tam pořádají mezinárodní projekt, který se věnuje tradicím a folkloru v evropských zemích. Článek zde.

Mladí Evropané získali statisíce

Článek zde.