Ke stažení

Logo

Stáhnout si ho můžete zde. Prosíme, zacházejte s ním dobře.

Publikace

Nástěnný EYCB kalendář na rok 2020

Nestihli jste si objednat tištěnou verzi našeho kalendáře? Jako speciální vánoční dárek si kalendář můžete stáhnout v plné kvalitě a nechat vytisknout.

Projektová mapa EYCB za rok 2019

Projektová mapa zachycující všechna místa, kam jsme v roce 2019 vyslali mladé lidi na projekt, je ke stažení zde.

Projektová mapa programu ERASMUS+: Mládež za rok 2018

Projektová mapa zachycující všechna místa, kam jsme v roce 2018 vyslali mladé lidi na projekt, je ke stažení zde.

Nový propagační leták EYCB

Zde si můžete stáhnout a vytisknout náš nový propagační leták.

Projektová mapa programu ERASMUS+: Mládež za rok 2017

Vyslali jsme 323 účastníků na 85 zahraničních projektů ve 24 zemích. Celkově jsme letos vyslali už 1300. účastníka na zahraniční projekt.

Dařilo se nám i v Evropské dobrovolné službě (EVS): vyslali jsme dalších 7 dobrovolníků na 7 projektů EVS v 5 zemích.

Projektovou mapu, kam všude EYCB vyslalo české skupiny na projekt (vč. EVS, projekty jsou vyznačeny žlutě) a do jakých zemí, se můžete nyní pokochat i vy a najít třeba právě ten projekt na naší projektové mapě, kterého jste se zúčastnili vy.

Informační leták k finanční pomoci výjezdu ekonomicky znevýhodněné mládeže na projekty EU

Leták můžete stáhnout zde.

Projektová mapa programu ERASMUS+: Mládež za rok 2016

Vyslali jsme 405 účastníků na 106 zahraničních projektů ve 30 zemích. Také letos jsme rozšířili seznam zemí, kam jste se s námi mohli podívat, a sice o Kosovo. Celkově jsme letos vyslali už 1100. účastníka na zahraniční projekt.

Dařilo se nám i v Evropské dobrovolné službě (EVS): vyslali jsme dalších 9 dobrovolníků na 8 projektů EVS v 6 zemích.

Projektovou mapu, kam všude EYCB vyslalo české skupiny na projekt (vč. EVS, projekty jsou vyznačeny žlutě) a do jakých zemí, se můžete nyní pokochat i vy a najít třeba právě ten projekt na naší projektové mapě, kterého jste se zúčastnili vy.

Projektová mapa programu ERASMUS+: Mládež za rok 2015

EYCB v roce 2015 vyslalo 304 účastníků na 77 projektů ve 26 zemích. Vůbec poprvé jsme vyslali českou skupinu do Švýcarska a Irska. Letos jsme také vyslali na projekt svého 800tého účastníka! Čtyři dobrovolníci pak díky evropské dobrovolné službě dlouhodobě dobrovolničili v neziskových organizacích v Německu a na Kypru. Rozšířili jsme i sortiment kontinentů, kam se díky nám můžete jet neformálně vzdělávat a to Afrikou. Do Ghany jsme totiž letos na vlastní náklady vyslali dobrovolnici-zdravotní pracovnici na tříměsíční projekt „We volunteer with FUN„. Projektovou mapu, kam všude EYCB vyslalo české skupiny na projekt (vč. EVS, projekty jsou vyznačeny žlutě) a do jakých zemí, se můžete nyní pokochat i vy a najít třeba právě ten projekt na naší projektové mapě, kterého jste se zúčastnili vy.

Brožura projektu „Connecting Through Science“

Brožura shrnující výměnu mládeže „Connecting Through Science“, pořádanou v Lednici 24.-31. října 2014. Kromě obecných informací o projektu, programu Erasmus+ a zapojených organizací obsahuje detailní popis všech aktivit výměny vč. metodiky a rrozvíjených klíčových kompetencí a postery účastníků prezentované na Poster Fair v brněnském Mendelianu. Ke stažení zde.

Projektová mapa programu Mládež v Akci (2007-2014)

Od roku 2007 jsme vyslali 1029 účastníků na 273 projektů ve 40 zemích. Projektovou mapu, kam všude EYCB vyslalo české skupiny na projekt a do jakých zemí, se můžete nyní pokochat i vy a najít třeba právě ten projekt na naší projektové mapě, kterého jste se zúčastnili vy.

Projektové album

Postřehy, zážitky a zkušenosti z téměř tří desítek zahraničních projektů, jak je zachytili slovem i obrazem čeští účastníci. Projektové album zde.

Brožura projektu „Living in a Colourful World“

Brožura shrnující výměnu mládeže „Living in a Colourful World,“ pořádanou v Brně 8.-15. července 2011 neformální skupinou Oshumaré Group ve spolupráci s Evropským centrem mládeže Břeclav. Brožura ke stažení zde.

Brožura projetku „Our traditions under the twelve stars.cz“

Brožura shrnující Výměnu mládeže „Our traditions under the twelve stars.cz“ konanou v Lednici 12.-19. září 2009. Brožura ke stažení zde.

Dokumenty

Stanovy sdružení

Stanovy Evropského centra mládeže Břeclav, platné od 6. 1. 2020.

Výroční zprávy

 

Usnesení z členských schůzí