Healthy Body, Healthy Mind — Maďarsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Balatonlelle, Maďarsko

Termín konání: 7.—17. srpen 2022

Počet volných míst: 2 účastníci (ve věku 18-25 let). Kvůli genderové vyrovnanosti skupiny hledáme už jen kluky.

Prosím důkladně si přečtěte info-pack a obsahové info k projektu. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve. 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €180 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Maďarska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím sledujte aktuální opatření (nutnost testů, karantény, atp.) pro návrat do ČR ze zahraničí na stránkách MZV zde.

Hostitelská organizace: Fiatalok az Élhető Környezetért Egyesület

Popis projektu:

The aims of the project are to promote the practice of outdoor activities, the importance of physical and mental health, stress relief and how the environment or other factors such as disabilities affect the possibilities of the person. The main activities will be sport and nature related activities. The main topic of the exchange is sports, but we also tackle other topics connected to healthy and active life as well as outdoor activities. We do our activities using informal and non-formal learning methods.

PARTICIPANT’S PROFILE: 

  • creative, open-minded young people, who are willing to actively participate in the exchange, and wants to meet different cultures
  • interested in the main topic of the exchange
  • capable and willing to develop further projects

Možná se ti bude líbit