ONLINE Tréninkový kurz BiTriMulti (BTM)

single-image

Chceš získat nové znalosti z oblasti organizace výměn mládeže? Chceš rozvinout své kompetence a konečně v roce 2021 uspořádat vlastní projekt? Tak v tom případě Ti nesmí uniknout následující online kurz! 

O co jde?

Cílem tohoto kurzu je zprostředkovat pracovníkům, především nováčkům, v oblasti mládeže praktické zkušenosti, které by jim pomohly rozvíjet své kompetence a znalosti při přípravě dalších Youth Exchange programů.

Kdy?

1. – 10. 3. 2021

Kde?

Z důvodů probíhající pandemie Covid-19 proběhne celý kurz online. Každé pondělí, úterý a středu bude probíhat cca čtyřhodinové sezení. Zbývající čas bude vyhrazen pro individuální a skupinovou práci. To vše bude probíhat na platformách Google drive, Facebook nebo Zoom.

Deadline pro přihlašování: 

31. 12. 2020

Co tě čeká?

Dozvíš se plno informací ohledně Erasmus+ programů; zkusíš si simulovaný proces vytváření Youth Exchange programů; na základě neformálního učení podle zásad a standardů EU rozvineš své znalosti a dovednosti potřebné k organizaci těchto projektů; naučíš se vše o Youthpass – k čemu slouží a jak vytvářet Youthpass certifikáty; v neposlední řadě budeš mít možnost seznámit se s partnerskými organizacemi a navázat tak nové kontakty.  

Přínos tohoto programu spočívá především v „učení praxí“ prostřednictvím různých simulačních cvičení, workshopů, informačních schůzek, aktivit pro zlepšení dynamiky skupiny a konečným zhodnocením.

Pro více informací a přihlášky klikni zde.

Možná se ti bude líbit