Soutěž & Podnikej

single-image

Máš v hlavě zajímavý projekt, který bys rád/a odstartoval/a, ale nevíš, jestli na to máš a jestli Tvůj nápad stojí za to? Pak by tohle mohlo být něco pro Tebe. Celorepubliková výzva Soutěž & Podnikej začíná už za pár dní, zvedneš hozenou rukavici?

Co to vlastně je?

Soutěž & Podnikej je soutěžní akce určená pro středoškolské studenty mezi 16 a 21 lety, kteří mají podnikatelského ducha a nápad na projekt který by rádi rozjeli. Ve školním roce 2020/21 se koná již pátý ročník této soutěže s cílem pomoci mladým nadějím uvědomit si, co vše je při přípravě projektu potřeba od vymýšlení konceptu, přes vytvoření funkčního business modelu až po prezentování a hledání investorů.

 

Co z toho získám?

Tvou hlavní motivací by měly být znalosti v oboru podnikání, které třeba využiješ ve svém životě. Samozřejmě to ale není vše. Na tomto tříměsíčním projektu zažiješ několik víkendových workshopů, řadu seminářů a napínavá soutěžní kola. Pokud Tvůj projekt uspěje před porotou, můžeš vyhrát půlroční stipendium, vstupenku na zahraniční Startup Weekend, obchodní cestu do Chicaga a samozřejmě vlastní s.r.o. zaměřené na Tvůj projekt.

 

Kolik mi to bude stát?

Účast na tříměsíčním projektu Tě v případě přijetí bude stát 600 korun.

 

Do kdy mám čas se rozhodnout?

Termín konce přihlášek je stanoven na 2.10.2020.

 

Kde zjistím více?

Na webových stránkách projektu: https://soutezapodnikej.cz/

 

Přejeme Ti hodně štěstí ve světě businessu!

Možná se ti bude líbit