WEBINÁŘ Kariéra v EU

single-image
Zajímá tě, jak vypadá kariéra nebo běžný pracovní den v institucích EU? Nebo bys chtěl/a vědět, jak se přihlásit na stáž do některé instituce nebo agentury EU a na co se připravit? Jak vypadají EPSO testy, které jsou bránou k úspěšné kariéře na půdě EU a co je vhodné napsat do životopisu či motivačního dopisu? To vše a mnohem více se dozvíš na celodenním webináři EU Careers! 
 

Kdy?

11.02.2021, od 9:00 do 18:00
 

Kde? 

online, přes platformu ZOOM. Připojení bude možné přímo přes aplikaci nebo webový prohlížeč. Přesný harmonogram a odkazy na jednotlivé diskuse, přednášky a workshopy budou s předstihem zaslány na e-mail, proto se neváhejte registrovat. Většina přednášek a diskusí bude vysílána také živě na Facebooku.

Pořádající organzace: 

EU Careers ambasadoři z českých univerzit (Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická v Praze, Česká zemědělská univerzita v Praze, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Masarykova univerzita a Mendelova univerzita v Brně) ve spolupráci s EUROPEUM Institute for European Policy a studentským spolkem European Horizons at the University of Economics, Prague.
 

Jak se přihlásit? 

Registrovat na akci se můžete přes FB stránky EU Careers Ambassadors.
 

Program:

 
 

Můžete se těšit také na soutěž o hodnotné ceny, ve které si otestujete své znalosti o EU.  Možnost pokládat své otázky budete mít v průběhu celé konference i přímo pod příspěvkem v události! 

 
Konference se koná za podpory těchto institucí: Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Stálé zastoupení ČR při EU / Permanent Representation of CZ to the EU Eurocentrum Praha, European GNSS Agency, Evropská komise v ČR, Kancelář Evropského parlamentu, EUROPEUM Institute for European Policy, European Horizons at the University of Economics, Prague
 
Změny v programu vyhrazeny.
 
Více informací a přihlašování zde.
 
 

Možná se ti bude líbit