Achieve Recognition Through Social Media – Německo

single-image

Termín konání: 5. října 2020 – 30. září 2021

Místo konání: Brémy, Německo

Program a akce: Evropský sbor solidarity, dlouhodobý dobrovolnický projekt

Přečtěte si prosím informace na webu koordinující organizace.

Tento projekt je obsazen.

Pro to, abyste na tento projekt mohli jet je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Evropský sbor solidarity jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů ESC je kompletně (ze 100 %) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, kapesné 6€ denně, povinné doplňkové pojištění u pojišťovny Cigna, jazykový kurz, místní doprava a cestovní náklady (v případě tohoto projektu) do max. výše €275, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu Evropský sbor solidarity a zařízeno organizátory. 

Téma: média, sociální sítě, umění, kultura

Hostitelská organizace:  NaturKultur, e. V.

Přečtěte si reporty dobrovolnice zde a zde.

Úkoly pro dobrovolníka:

Dobrovolník by měl strávit alespoň 30 hodin týdně následujícími činnostmi:

  1. Připravovat zajímavé příspěvky, vlogy, fotky a videa o projektech pořádaných organizací NaturKultur, abychom světu ukázali, že tyto projekty mají smysl a jsou zábavné
  2. Psát příspěvky, příběhy a články na webové stránky NaturKultur (eu), připravovat newsletter, který zasíláme našim odběratelům, spravovat naše Facebookové stránky (www.facebook.com/naturkulturgermany) a náš Instagramový profil(@naturkultur_e.v.)
  3. Spravovat Instagramový profil “Volunteers of Bremen” (@volunteersofbremen)
  4. Rozšiřovat naši základnu fanoušků, návštěvnost a viditelnost našeho YouTube kanálu
  5. Připravit plán na zpopularizování naší organizace v Brémách
  6. Vytvořit databázi různých druhů médií (noviny, rádiové stanice, blogy apod.) v našem městě, připravit a rozvinout spolupráci s nimi, spojit se s novináři …
  7. Pomáhat s vývojem a přípravou nových projektů a aktivit
  8. Vytvoření vlastních v projektů a aktivit dle Tvých zájmů!

Zní to jako hodně práce? Neboj se! Na začátku svého dobrovolnictví strávíš nějaký čas u nás v Brémách, kde se vše naučíš a kde každý týden budeš mít schůzku se všemi dobrovolníky, kde se společně naučíte, jak sociální media fungují. Není potřeba abys byl profesionál nebo měl vysokoškolský titul — hlavně musíš být kreativní, zvídavý a připravený učit se nové věci!

Možná se ti bude líbit