Břeclavané sobě

single-image

Termín konání: 20. 9. 2015

Místo konání: Břeclav, louka pod zámkem

Nedělní odpoledne pod břeclavským zámkem patřilo od 14 do 18 hodin komunitní akci “Břeclavané sobě“ pořádané Evropským centrem mládeže Břeclav ve spolupráci s osmi dalšími břeclavskými organizacemi (viz níže Partneři akce). Akce měla za cíl podpořit dobré sousedské vztahy v Břeclavi, vzájemnou spolupráci Břeclaváků, dobrovolnictví, sdílení a solidaritu a v neposlední řadě ukázat, jak lze v Břeclavi zajímavě trávit volný čas.

Akce “Břeclavané sobě“ byla proto zaměřena na celé rodiny, i když nejvíce si ji užily nejspíš děti, pro které byla připravena celá řada činností. Návštěvníci si mohli např. vyzkoušet malování na obličej nebo zatloukání hřebíků, zasoutěžit si v poznávání bylinek, pomazlit se s kozou, kozlíkem a králíčkem, vyrobit si vlastní odznak-placku, zahrát si pexeso a další hry pro nevidomé, seznámit se s tím, jak funguje elektronická čtečka knih nebo poznat možnosti, jak se mohou i malé děti zábavně učit angličtinu. K celkově příjemnému odpoledni přispělo také dobré domácí občerstvení a pěkné počasí.

Partneři akce: Centrum volného času Planetka o.s., Klubík Břeclav, Komunitní centrum MAJÁČEK, Mateřské centrum Lvíček Dyjáček, Městská knihovna Břeclav, SVČ Duhovka, TyfloCentrum Brno, o.p.s. – pracoviště Břeclav, AIDED-EU

Akce byla organizována s podporou města Břeclav.

Možná se ti bude líbit