You Can Dance Anywhere — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Wierzchosławice/Tarnów, Polsko

Termín konání: 5.—12. červenec 2024

Český tým: 6 účastníků (ve věku 18—30 let+ 1 group leader (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět při využití pozemní dopravy (vlak, autobus)

Hostitelská organizace: Stowarzyszenie Heart

Popis projektu:

During the exchange we will use various tools and elements of nonformal and informal education methods to better understand themes:

Creativity, art and culture
Promoting gender equality

Together we have prepared interesting activities based on nonformal and informal education methods, such as games, integration activities, workshops, presentations, discussions, national evenings, etc. By full participation in these learning process we want to develop competences which will allow us to better understand the world around us, take smarter decisions and give valuable, positive input to our local communities, countries and whole Europe.

*Leader’s profile:

1) To be highly interested in the topic and an active participaction.
2) To have fluent level of English.
3) Have experience in KA105 projects.
4) Team Leader with no age limit

*Participant profile

1) Be interested in the topic.
2) To be open to learn more about the topic.
3) Aged between 18-30 years old

Možná se ti bude líbit