#eSmart — Chorvatsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Samobor, Chorvatsko

Termín konání: 22.—30. duben 2024

Český tým: 5 účastníků (ve věku 18—29 let+ 1 group leader (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: CDI – Centar Drustvenih Inovacija/Center for social innovation

Popis projektu:

This project aims to understand how the internet affects young people’s feelings, moods, and views on life. We want to look at how their online experiences shape their daily lives, both the good and the bad. From how social media can make someone feel better or worse about themselves to how online groups help people feel like they belong, we’re exploring it all. We believe it’s important to understand how the digital world impacts young people emotionally. This project will give us a chance to talk about it openly, explore our feelings, and think critically about our online experiences.

Content of the youth exchange will include following topics: self-reflection on own behaviour online, young people and social networks, emotional intelligence, social skills, responsible and ethical online behaviour, establishing and maintaining healthy limits on screen time, motivation, online safety, critical thinking and digital literacy, mental health and well-being, disconnecting and taking digital breaks….

Možná se ti bude líbit