From Awareness to Action — Lucembursko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Erpeldange, Lucembursko

Termín konání: 6.—14. září 2023

Český tým: 3 účastníci 

Přečtete info-pack. 

Hostitelská organizace: AREAAA (Association Reunissante pour l’Education Alternative de l’Art et de l’Artisanat)

Report z projektu:

Posíláme pozdravy z Lucemburska, kde jsme se zúčastnili 6.-14. září projektu „From awareness to action“ v malém městě jménem Erpeldange. Akce proběhla na území nádherného zámku. Celý areál byl po dobu pobytu pro nás k dispozici. Setkali jsme se zde s účastníky z Chorvatska, Maďarska, Německa, Malty, Turecka, Rumunska, Bulharska a Nizozemska. 

Celý projekt byl řízen Rickem a Deniz, kteří si na pomoc pozvali profesionálku v józe a emoční inteligenci Melanie. Připravili si pro nás spousty různých aktivit týkajících se emoční inteligence. Primární cíl těchto aktivit byl vypořádat se se stresem, ovládat vlastní emoce, aktivně naslouchat ostatním a dokonce jsme si vyzkoušeli i různé druhy jógy. 

V průběhu projektu jsme, mimo různé dny plné aktivit, měli den volna na prozkoumání krás Lucemburska. Navštívili jsme zámek a prozkoumali hlavní město, to bylo velice nádherné. Mohli jsme tam vidět krásné centrum, další zámky a dokonce i spodní patro města. Měli jsme i štěstí, protože se zde zrovna odehrával velký sraz Lamborghini, na počest šedesáti let firmy, a dokonce i obrovský zábavní park, kde jsme si mohli z ruského kola vychutnat nádherný pohled na celé město.

Jsem rád, že jsem tento projekt zažil. Sešla se zde skvělá parta lidí, organizace byla velice profesionální a bydleli jsme na zámku!! Zároveň jsme se dozvěděli spoustu o emoční inteligenci a naučili základy jógy. Projekty s touto organizací velice doporučuji.

Možná se ti bude líbit