Ohlédnutí za rokem 2013

single-image

Přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce a v novém roce 2014 jen to nejlepší!

Děkujeme všem, kteří se o nás zajímáte, jezdíte s námi na projekty a jakkoli jinak nás podporujete a inspirujete. Děkujeme Vám!

Třináctka v letošním roce pro nás byla rozhodně šťastná – šlo zdaleka o nejúspěšnější a nejakčnější rok v naší šestileté historii. Čísla, která za námi letos stojí, si rozhodně zaslouží rekapitulaci: letos jsme vyslali 460 mladých lidí na 113 projektů do 33 zemí. Projekty byly podpořeny z programů Mládež v akci (111 projektů), EuroMED Youth (1x) a Visegrádský fond (1x). V tomto roce jsme také vyslali celkem 555. účastníka na zahraniční projekt. Podařilo se nám poslat 2 slečny na téměř roční Evropskou dobrovolnou službu. Navíc jsme uspořádali 2 tréninkové kurzy v České republice.
V roce 2013 jste s námi také poprvé zavítali do následujících zemí: Albánie, Ázerbajdžánu, Běloruska, Černé Hory, Estonska, Izraele, Kypru, Lichtenštejnska, Norska, Slovenska a Ukrajiny. Kam všude jsme Vás za 6 let našeho fungování, vyslali, můžete vidět na naší projektové mapě.
Kromě toho jsme propagovali program Mládež v akci na Obchodní akademii Břeclav, Gymnáziu Břeclav, Středním odborném učilišti Břeclav, Základní škole Horácké náměstí v Brně, Veletrhu sociálních služeb Břeclav a Veletrhu neziskových organizací Brno.

Sledujte nás prosím i nadále, v následujícím roce se rozhodně máte na co těšit!

Možná se ti bude líbit