Connecting Rural Youth Work with Non-Formal StoriE+s — Rumunsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Vatra Dornei, Rumunsko

Termín konání: 10.—17. květen 2024

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: CPDIS

Popis projektu:

Aim:

To create innovative approaches in youth work in the rural areas for involved organizations and other relevant stakeholders to help them increase their key competences and the impact in the rural areas.

Objectives:

1. Equip 22 youth workers from Romania, Latvia, Lithuania, Croatia, Czech Republic, Greece & Turkey with key competences in working with youth from rural area.

2. Develop new nonformal education methods and digital skills for 22 youth workers from Romania, Latvia, Lithuania, Croatia, Czech Republic, Greece &  Türkiye.

3. To equip 22 youth workers  how to use outreach for youth work to include marginalized youth from rural areas.

Non-formal education methods:

Participants‘ profile:

Možná se ti bude líbit