Storytelling — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Poronin/Zakopane, Taterské hory, Polsko

Termín konání: 24. listopad—1. prosinec 2023

Počet volných míst: 2 účastníci (ve věku 18+ let

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Mlodziezowych Art

Popis projektu:

Our international training course „Storytelling” will take place on 24.11-1.12.2023 in Poronin (75km from Kraków). We will gather 30 people from Poland, Czech Republic, Germany, Greece, Italy, Turkey. Each group is 5 participants (+18).

During the exchange we will use various tools and elements of nonfromal and informal education methods to better understand themes:

New methods and approaches in teaching and learning
Physical and mental health and well-being
Creativity, art and culture

Together we have prepared interesting activities based on nonfromal and informal education methods, such as games, integration activities, workshops, presentations, discussions, national evenings, etc. By full participation in these learning process we want to develop competences which will allow us to better understand the world around us, take smarter decisions and give valuable, positive input to our local communities, countries and whole Europe.

Participants‘ profile:

1) To be highly interested in the topi  and an active participaction.
2) To have fluent level of English.
3) Have experience in Erasmus+ projects.
4) Age: 18+

Možná se ti bude líbit