Acting Through Games — Moldavsko

single-image

Termín konání: 6.-14. dubna 2013

Místo konání: Vadul lui Voda, Moldavsko

Účastníci: Zdeněk Gloz, Andrea Kotnová

Program a akce: program Mládež v Akci, akce 3.1. tréninkový kurz

Report z projektu:

 

Projekt „Acting throught Games“ se konal od 6. do 14. 4. 2013. Účastníci přijeli z několika zemí: z Ukrajiny, Rumunska, Bulharska, Řecka, Polska, Lotyšska, Estonska, Turecka, Arménie, Gruzie, Ázerbajdžánu a České republiky. Hostitelskou organizací byla organizace ADVIT, spolupracující na celé řadě projektů.

Celý projekt se konal v prostředí hotelu u jezera v místě zvaném Costești, které bylo vzdáleno od našeho hotelu asi půl hodiny svižné chůze. Hotel byl situován přímo na břehu velkého jezera. Pokoje byly po trojlůžkové nebo dvojlůžkové, vždy s vlastním sociálním zařízením.

 

Program vždy začínal po snídani – od 10:00 do 13:00, pak byl oběd, a pak odpolední program od 15:00 do 19:00, kdy byla večeře a po večeři byl každý večer „intercultural evening“

Hlavní náplní programu bylo seznámení s metodou debriefing a jejími technikami. To jsme si vždy zkoušeli prostřednictvím různých aktivit a her. Pracovali jsme vždy v různých skupinkách, do kterých jsme se rozdělili prostřednictvím nějaké hry. Všechny činnosti byly protkány různými aktivizačními hrami,  teambuldingovými činnostmi, tajnými misemi, poznávací hrou v Kišiněvu a mnoha energezery.

Velký dík organizátorům za uspořádání tohoto setkání, na kterém jsme se naučili spoustu nových her, aktivit a hlavně jsme našli nové přátele a okusili trochu z jejich kultury!

Zdeněk Gloz

Možná se ti bude líbit