Empowering Myself — Portugalsko

single-image

Termín konání: 24. listopad — 3. prosinec 2020

Místo konání: Covilhã, Portugalsko

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, prosím důkladně si přečtěte informace uvedené v sekci Chci vyjet na projekt.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Přihlašování bylo uzavřeno 16. listopadu.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Portugalsko nevyžaduje negativní Covid test od cestujících pro vstup na své území (viz informace Ministerstva zahr. věcí. zde). Občané ČR vracející-se zpět do ČR z Portugalska musí podstoupit Covid test a předložit negativní výsledek své krajské hygienické stanici do pěti dní od návratu z Portugalska (viz informace Ministerstva zdravotnictví ČR zde). PCR test nutný po návratu do ČR bude českým účastníkům proplacen spolu s cestovními náklady v plné výši. 

Hostitelská organizace: Vineyard Youth

Věkový limit pro účastníky: 18-30

Věkový limit pro group leadera: 18+

Účastnící-se země:  Portugal, Czech Republic, Romania, Slovakia, Spain

Popis projektu:

Myslel/a jsi si, že projekty se v době koronavirové nemohou konat? Byl/a jsi na omylu! Přihlas se na projekt zaměřený na podnikání a turismus a získej kromě proplacených cestovních nákladů i test na COVID-19 zdarma.

Hlavním tématem výměny mládeže „Empowering Yourself“ je podnikání ve venkovských oblastech a spojení role mládeže s tímto tématem. Tento projekt spojuje podnikání s turismem.

Hlavním cílem této výměny mládeže je propagace podnikatelských kompetencí v generaci mladých Evropanů. Chceme umožnit účastníkům z různých evropských zemí myslet společně a rozvinout své podnikatelské schopnosti a metody.

Účastníky budeme ovlivňovat na osobní úrovni, jimi získané schopnosti pak budou užitečné až budou hledat pracovní uplatnění. Zároveň chceme tyto schopnosti šířit jejich vlastních městech a přeměnit je na města a občany s aktivním a pokrokovým myšlením, přičemž budou aktivně spolupracovat ve své komunitě.

Možná se ti bude líbit