Environmental Action — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Figueira da Foz, Portugalsko

Termín konání: 22.—29. květen 2023

Česká skupina: 4 účastníci (ve věku 18—30 let) + 1 group leader (ve věku 18+, bez horního věk. limitu) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Bonae Spei

Popis projektu:

The Project “Environmental Action”, is a project organized by Bonae Spei, has as the main topic the Environment.  The Project “Environmental Action” has as its main objective the creation of an awareness campaign about the importance of the oceans and how they should be preserved. Our objective is to make participants, from different European countries, think together and develop materials to make Europe think about this topic.

In this way, the project will promote the participants, the creation of knowledge and methods of this topic and develop sessions to implement the results.

We intend to make an impact at a personal level, giving them the tools to increase responsible citizenship while disseminating it in their own cities and turn them active and alive, being actively cooperative to their community.

The activities are always arranged in a non-formal learning perspective, participatory methodologies that enable participants to learn in a practical and reflective way.

This activities also proposes the development of civic, social, creativity and teamwork skills among young Europeans of different nationalities and different cultures.

Možná se ti bude líbit