Equality of Opportunity in Youth Work — Turecko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Muğla, Turecko 

Původní termín konání: 9.—17. duben 2022.

Počet volných míst: 3. Přihlašování do: 25. února

Prosím důkladně si přečtěte info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku.

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Turecka (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím sledujte aktuální opatření (nutnost testů, karantény, atp.) pro návrat do ČR ze zahraničí na stránkách MZV zde.

Věkový limit pro účastníky: 18+

Hostitelská organizace: Equal Youth Workers

Popis projektu:

„Rovné příležitosti v práci s mládeží“ je tréninkový kurz, který se má provádět v typu mobility pracovníků s mládeží v rámci programu Erasmus +. Tréninkový kurz bude organizován v Muğle ve dnech 9. – 17. října 2021 a do projektu bude zahrnuto 30 aktivních pracovníků s mládeží z 10 různých zemí. Projektu se zúčastní 3 školitelé a podporu organizace školení zajistí 3 zprostředkovatelé.

Cílové skupiny projektu budou provádět pracovníci s mládeží z Turecka, Albánie, České republiky, Itálie, Litvy, Polska, Rumunska, Španělska a Ukrajiny. Účastníci mohou být pracovníci s mládeží, jednotlivci s fyzickým či psychickým postižením a mladí lidé s omezenými možnostmi. Účastníci, kteří absolvují školení v rámci projektu a budou šířit výstupy projektu, budou vybráni z pracovníků s mládeží, kteří aktivně pracují v našich partnerských organizacích. Do našeho projektu budou zařazeni účastníci, kteří mají zkušenosti v oboru, pracovali s tělesně postiženými jednotlivci nebo mají ve svých cílových skupinách postižené osoby.

Možná se ti bude líbit