Equality is a Priority — Portugalsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Termín konání: 23.—30. červenec 2021

Místo konání: Aldeia de São Sebastião, Portugalsko

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci.

Věkový limit pro účastníky: 18-30

Věkový limit pro group leadera: 18+

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Prosím důkladně si přečtete info-pack.

Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz “participants’ profile” níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Portugalska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Youth Projects Aldeia S. Sebastião

Účastnící-se země: Portugalsko, ČR, Rumunsko, Itálie, Španělsko

Popis projektu:

This youth excahnge aims to encourage young people to reflect on their personal and educational experiences based on their gender differences and the impact of those experiences on their personal development and their relationship with others.

This youth exchange has following objectives:

  • Deepen knowledge about gender equality.
  • Promote reflection on the topic by sharing and comparing the realities of the countries represented by the participants,
  • Promote the sharing of social, cultural, school or work experiences influenced by gender differences or discrimination,
  • Raise awareness among young people for the exercise of gender equality in their associations, schools and social contexts.
  • Encourage young people to be active agents of change in their communities, acting not onyl on issues related to gender but in any other area of social action.
 

Možná se ti bude líbit