From the Ground Up — Španělsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Časový rozvrh tohoto tréninkového kurzu:

  1. Tréninkový kurz: 22.—31. květen 2024, Sanilles, Lleida, Katalánsko, Španělsko
  2. Zorganizování místních aktivit (v ČR):  v termínu od června do 1. června do konce července. Prosím nehlaste se na tento projekt, pokud  nejste schopni (či ochotni) zorganizovat aktivity (workshopy) ve své komunitě (organizaci, škole, kroužku, volnočovasovém středisku, atp.)

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Účastnický poplatek vybíraný hostitelskou organizací: There is a contribution fee between 30-70€ which is to be paid in cash during the project upon selection.

Hostitelská organizace: Associació A fil de vent

Popis projektu:

This training aims to address the challenges faced by those working in the youth field and empower them to take charge of their destiny, personally and professionally.

The conventional career path may seem limiting, leading to anxiety and a loss of enthusiasm. To counter this, the training encourages participants to explore and create their personal myths, their unique success story to draw inspiration from and lean upon in times of confusion, doubt and insecurity.

The training, inspired by Sharon Blackie’s work, uses myths, storytelling, and nature to guide you through a journey of mystical fairytale self-discovery, all the way From the Ground Up.

Participants‘ profile/This project is for your if you are:

  • a youth worker / teacher / mentor / volunteer working with and for young people on a daily basis;
  • 18+ years old withouh no age limit and a national or permanent resident of: Spain, Latvia, Italy, Portugal, Poland, France, Czech Republic, Lithuania, and Hungary (good level of English is required);
  • enthusiastic to spend a lot of time immersed in nature and mindfulness based activities, turning inwards and connecting with your own higher wisdom and guidance;
  • dedicated to improving your youth work practice,
  • open to fully participate in preliminary preparation + training course + follow-up (dissemination of the project outcomes locally)

Možná se ti bude líbit