INsight — Bulharsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Termín konání: 23.—31. srpen 2021

Místo konání: Plovdiv, Bulharsko

Počet volných míst: 4+1GL

Věkový limit pro účastníky: 18-25

Věkový limit pro group leadera: 18+

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Prosím důkladně si přečtete info-pack a popis projektu.

Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz “participants’ profile” níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději však do 25. července.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Bulharska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Connected for Future

Účastnící-se země: Bulharsko, ČR, Řecko, Severní Makedonie, Litva, Polsko, Itálie

Popis projektu:

Main objectives:

  1. To enable youngsters maximise their individual potential on a personal, social & vocational level by promoting inter- and intrapersonal skills
  2. To support participants overcome self-defeating habits, that prevent them from successfully marketing themselves close to their professional capabilities
  3. To improve significantly verbal and non-verbal communication skills in a social and/or  professional environment.

To complete our objectives, we have based this youth exchange on 2 main pillars:

  • INTRAPERSONAL INTELLIGENCE – How we communicate with ourselves
  • INTERPERSONAL INTELLIGENCE – How we communicate with others

How do you know if INsight is the project for you?

Our goal is to teach you the important skills no one taught you in school.

  1. You want to become more self-aware: You want to understand yourself, enhance your unique strengths and learn to identify your weaknesses.
  2. You want to learn more about active communication, how you connect to others and how can you use body language to your advantage
  3. You feel like you lack know-how and first hand experience for your professional life: how to nail interviews, be good at public speaking or construct a winner CV

Možná se ti bude líbit