Less of Mess — Polsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Murzasichle, Polsko

Termín konání: 23. červen—2. červenec 2021

Prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz ‚Profil účastníků‘ níže).

Počet volných míst: 2

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Věkový limit pro účastníky: 18+

Celkový počet účastníků za národní skupinu/volných míst: 4

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €150 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. PCR test po návratu zpět do ČR bude proplacen z reimbursementu cest. nákladů, který je celkově (pro účely cesty a PCR testů dohromady) €150/osoba.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Polska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro výjezd z ČR do Polska (nutnost testů, atp.) na rozcestníku Ministersta zahr. věcí zde.

Účastnící se země: Polsko, Bulharsko, ČR, Francie, Řecko, Lotyšsko, Rumunsko, Slovensko

Hostitelská organizace: FUNDACJA YOUTH ACT

Popis projektu:

The project will gather 34 youth workers from 8 countries to promote environmental awareness by introducing less waste mindset amongyouth workers in the field of ecology, non-formal methods, managing resources and approach to project planning.
 

The aim of the project is the promotion of environmental awareness by introducing less waste mindset among youth workers in the field of ecology, non-formal methods, managing resources and approach to project planning.

What we aim to achieve with this training is that participants will be able to:

  • raise their knowledge on ecology in European context
  • gain a multidimensional ‘less waste’ mindset to be used in their daily life and / or in their NGO
  • propose activities for young people in line with ecological way of thinking
  • share good practices and create a network that will mind the ecological aspect in its projects
  • bring back a set of skills and knowledge on ecology and agile PM back to their NGOs

METHODOLOGY AND ACTIVITIES

As expected in Erasmus+ projects, we will be focusing on work within non formal education methods, including discussions, debates, outdoor activities, digital laboratory, designed games, group work, individual work, some methods from Gestalt and interpersonal training, and methods of Design Thinking and Agile project management.

Participants‘ profile:

Youth workers, Trainers, Youth leaders, Youth project managers, Youth policy makers, Youth coaches

Možná se ti bude líbit