LIVE — Kypr

single-image

Termín konání: 1.12.2016 – 30.6.2017

Místo konání: Limassol, Kypr

Program, akce: Erasmus+, KA1, Evropská dobrovolná služba

Prosím přečtěte si infopack, rozpis denních aktivit a podívejte se, jak vypadá zázemí projektu.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu)

Profil účastníků: The participants will be 20-30 years old, with pleasant personalities, energetic, able to communicate and understand young people (especially those facing fewer opportunities). Each volunteer has to send its CV and Motivation letter. After the submission of the above, our organization will have a Skype interview in order to select the proper volunteer.

Dobrovolnice: Aneta Vašatová

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů EVS je kompletně (ze 100 %) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, povinné pojištění u pojišťovny Cigna, jazykový kurz, místní doprava, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (v případě tohoto projektu) ve výši max. €275 z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Něco o projektu: Jedná se o dlouhodobou EVS, hostitelskou organizací je KEY- Innovation in Culture Education and Youth. Tato organizace se zaměřuje zejména na tři oblasti: kulturu, vzdělávání a mládež. Vymýšlí, připravuje a realizuje semináře, tréninky a inforrmativní setkání. Dále poskytuje mladým lidem příležitost rozvíjet jejich kreativní vyjádření a schopnosti prostřednictvím účasti na kulturních akcích, výměnách mládeže a trénincích.

Přečtěte si, jak se na EVS ve stejné organizaci líbilo minulé dobrovolnici.

Navržené aktivity pro dobrovolníky: The Volunteers will have the chance to design and implement several activities with and for young people of Limassol. Those actions will reflect the needs of those people, they will correspond to the aims of our organization and aim to help the society to improve. Such actions might be street festivals, music and theatre festivals / workshops, non formal and informal workshops, workshops regarding social inclusion, active participation and all kind of actions that will help young people to be improved as individuals.

Volunteers will also be participants during the implementations of those actions, but also they will have the space and the opportunity to lead and manage some of the activities mentioned above. Participants (volunteers) will not fill vacant places for personnel at the organization, but they will be acting according to the needs of the project, in cooperation and by helping the organization’s personnel, members and volunteers.

Možná se ti bude líbit