Love Earth — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Rabo de Peixe, Azorské ostrovy, Portugalsko

Termín konání: 16.—23. březen 2023

Český tým: 5 účastníků (ve věku 18-30) + 1 group leader (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradíci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen fobčanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €530 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Lotyšska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Associação Pro Active Azores PAA

Popis projektu:

The Youth Exchange “Love Earth”, is a project organized by Associação Pro Active Azores PAA as the main topic of environment.

The project Love Earth arises because despite the existence of a policy of environmental sustainability in all locations that are part of the project, we still face a great lack of common sense and maritime pollution in these locations as well as throughout the coastline, thus intending to combat this scourge.

The project will be developed for participants from six different countries who will, after the project, be more aware of the importance that maritime pollution has in the impact of environmental sustainability.

Pro Active Azores is framed with the theme because it develops its activity in Rabo de Peixe, Ribeira Grande which is a locality where this problem has been verified in recent years and we believe that all the work that has been done is important for the reduction of this pollution, but we must also reinforce the same, because it is never too late to strengthen this fight against maritime pollution.

Možná se ti bude líbit