Partnership for Inclusion — Rumunsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: seminář na navazování nových kontaktů mezi mládežnickými organizacemi

Místo konání: Brebu, Rumunsko

Termín konání: 12.—18. prosinec 2023

Český tým: 1 účastníci (ve věku 18+, statutární zástupce v neziskové organizaci

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím pošlete nám email: [email protected]

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Hostitelská organizace: NEVO Parudimos

Popis projektu:

The Partnership Building Activity (PBA) will be organised in La Padure Pension, Brebu, Caras-Severin, Romania between 12-18 DECEMBER 2023 (12 and 18 travel days, 5 full days of activity).
 
Accommodation and meals are covered during the whole duration of the project and transport will be reimbursed according to distance band (using Erasmus+ distance calculator). 
 
During this meeting we will also organize the 15th Years Anniversary of Nevo Parudimos, involving many actors from the Civil Society and you will be invited to join the event, in this way meeting more potential partners from our region. 
 
As you can see in the programme, on 15th December we plan to organize a Civil Society Gala to celebrate Nevo 15th Anniversary, therefore you can take with you if you want some casual/event clothes, depending on what you consider to be more elegant and in the same time to make you feel comfortable. (we don’t have a dress code … ) You can also bring additional materials to promote your organizations, as it will be a perfect time to expand your network of Romanian partners. 
 
Aims:
  1. To increase the capacity of youth workers of civil society organizations in working with young people, especially the ones coming from disadvantage communities.
  2. To develop the networking with our partners.
  3. Participants‘ age: 18+, PROFILE; Legal representatives, project managers, youth workers.

Možná se ti bude líbit