WEBINÁŘ na téma TRAINERS LIBRARY

single-image

Trenéři, organizátoři projektů, pracovníci s mládeží – POZOR! Chcete se vzdělávat ve svém oboru, ale nevíte, kde hledat informace? A co když ti řekneme, že existuje místo, kde to všechno najdeš a navíc ZADARMO? Nevěříš? Tak se přesvědč během našeho webináře! 

Místo konání:

Zoom (Online)

Datum:

28.6.2020

Čas:

16:00 (webinář bude trvat přibližně hodinu)

Přihlašování:

Na webinář se registruj přes Facebook zde anebo nám napiš email na [email protected]! Webinář je zdarma, stačí se připojit do ZOOM hovoru na FB. Jen nám dejte přes událost vědět, zda se zúčastníte — ať víme na koho se těšit!  

O co jde? 

Během tohoto webináře představíme projekt Trainers library, který slouží jako online zdroj informací pro všechny trenéry a pracovníky s mládeží. Ukážeme a vysvětlíme jednotlivé funkce, dostupné materiály a různé možné způsoby používání platformy.

Co si představit pod pojmem Trainers library?

  • 350 článků pro sebevzdělávání trenérů, školitelů a pracovníků s mládeží (s ohledem na využití rámce ETS – model kompetencí pro školitele a trenéry) 
  • Více než 1 500 stránek s relevantními zdroji, nástroji, knihami a reflexivními otázkami určenými pro seberozvoji, doplněné o videa 
  • Iniciativu vytvořenou zkušenými školiteli, trenéry, pracovníky s mládeží a dalšími zkušenými přispěvateli z celé řady zemí 
  • Přehledný, snadno použitelný zdroj informací na jednom místě, který využívá různá média (články, videa, sebereflexivní otázky)

 Jedná se o projekt Erasmus + KA2 financovaný německou národní agenturou „Jugend für Europa“ a vytvořený ve spolupráci s následujícími organizacemi: Fundacija Arte Ego (Polsko), Go Green (N. Macedonia), Dinamik Gelesum Dernegi (Turecko), Development Network (Litva), Replay Network (Itálie), NaturKultur e.V. (Německo). 

Jak platforma vypadá, se podívej v galerii!

Znáte další trenéry či pracovníky s mládeží? Pozvěte je na akci a pomozte nám zvýšit povědomí o tomto projektu!

Možná se ti bude líbit