Yoda Mentorship Programme

single-image

Víš, kam směřuješ, ale potřebuješ s tím trochu pomoci? Nebo si ještě nejsi úplně jistý a ocenil bys možnost si o tom s někým popovídat? Pokud jsi na střední škole, podej přihlášku do programu Yoda Mentorship a získej 6 měsíční mentorování od opravdových kapacit a skvělých lidí zároveň.

O co přesně jde?

Každý, kdo projde výběrových řízením, získá individuální 6 měsíční mentorství. V rozhovorech s mentorem student objeví, jak najít, co ho baví, jak na svých zájmech dále pracovat a rozvíjet je dál. Také spolu budete pracovat na projektu, který si sám zvolíš.

Celý program vznikl díky českých studentům v Oxfordu a Glasgow. Chtěli porpořit české středoškoláky na cestě za jejich sny.

Kdo jsou mentoři?

Mentoři mají za sebou vždy zajímavé životní příběhy. Jsou to často studenti českých i zahraničních vysokých škol. Přináší si do programu chuť předat, co si na své cestě zažili i zkušenosti z tréninků s kouči. A jedním z mentorů je i naše skvělá koordinátorka projektů Jana Parolková.

Kdo se může přihlášit?

Yoda Mentorship Programme je pro studenty druhých a třetích ročníků středních škol. Je určen pro nadané a aktivní stufdenty. To znamená hlavně to, že mají chuť se rozvýjet, přemýšlejí o sobě i světě okolo sebe a chtějí se aktivně zapojovat do života ve škole a okolí. Nemusíte mít samé jedničky, ani vyhrávat všechny olympiády.

Jak se přihlásit?

Vyplň přihlášku na webu programu.

Deadline pro přihlašování je 11. října 2020.

Více infromací najdete na webu Yoda Mentorship Programme nebo se podívejte na video.

Možná se ti bude líbit