Communication – The Key of Change — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Santa Maria da Feira, Portugalsko

Termín konání: 8.—14. duben 2024

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Organizátoři si během projektu budou vybírat účastnický poplatek ve výši €20/účastník.

Hostitelská organizace: Cruz Vermelha Portuguesa de Sanguedo (Portuguese Red Cross – Delegation of Sanguedo)

Popis projektu:

Communication plays a crucial role in problem-solving across various aspects of life, whether it be in personal relationships, professional settings, or broader social challenges.

On this training course you will learn how to improve better understanding between Youth Workers and Young People through using communicating techniques, such as: empathy, active listening, respect and validation, feedback mechanisms and using a clear and simple language.

Our goal is to create a common language, across European organizations, that will help us improve conflict resolution skills among Youth Workers.

During this Training Course will focus mainly on conflict resolution through communication, the Youth Workers will learn some methods such as: preventing hate speech and understand the conflict dynamics especially on the work with youngsters.  They will leave this training being able to understand the roots of conflict and becoming conflict transformers due to mediation and negotiation skills they’ll achieve. They will have an amazing trainer that will do many non-formal activities in order to improve the Youth Workers job on a daily basis!

Možná se ti bude líbit