Crisis Management in Youth Work — online

single-image

Termín konání: 27. listopad — 4. prosinec 2020

Místo konání: online 

Více informací najdete v popisu projektu zde.

Máme připraveno 6 workshopů, které se budou konat každé dopoledne od 10h do 13h.

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete informace uvedené níže. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „This training course is recommended for“ níže).

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku.

Přihlašování bylo ukončeno 16. listopadu.

Tento tréninkový kurz je plně financován grantem z EU programu Erasmus+ Mládež. Účast na tomto kurzu je tak zcela zdarma.

Účastníci českého týmu: 4

Účastnící se země: ČR, Německo, Řecko, Maďarsko, Itálie, Litva, Severní Makedonie, Španělsko, Turecko 

Hostitelská organizace: NaturKultur e.V.

Popis kurzu:

Pracuješ s mládeží a měl/a jsi možnost zažít skutečnou krizovou situaci? Nebo chceš jen vědět, jak takovou situaci správně řešit? Ať už je Tvá odpověď jakákoli, nyní máš skvělou možnost získat tyto zajímavé znalosti z pohodlí domova. Štěstí přeje připraveným, takže se do práce vrhni po hlavě a přihlas se na tento projekt!

Tento projekt je online kurzem pro lidi, kteří jsou aktivní v práci s mládeží a chtějí zlepšit své schopnosti zvládání krizových situací, získat praktické informace, schopnosti a znalosti. Tyto znalosti budou pak moct využít jak během pandemie COVID-19, tak v jiných krizových situacích

Jakkoliv mohou být pracovníci s mládeží zkušení a připravení, všichni, dříve či později narazí na krizovou situaci. Může se jednat o událost, která se stane při práci s mládeží na místní úrovni, v centru mládeže, nebo na ulici. Nebo k ní může dojít na mezinárodním projektu a při práci s lidmi, kteří se zde setkali poprvé v životě. Pracovníci s mládeží často nejsou na tyto situace připraveni a nemusí proto vědět, jak jim nejlépe čelit. I přesto však není organizováno příliš mnoho projektů zaměřených na zvládání krizových situací v práci mládeže a na duševní pohodu mládeže.

 

Tento kurz je vhodný pro:

Pracovníky s mládeží, vůdčí osobnosti mládeže, organizátory projektů pro mládež, mentory dobrovolníků. Tréninkový kurz může také být užitečný každému pracovníkovi s mládeží, který už čelil krizové situaci a chtěl by si zlepšit své schopnosti zvládání takových situací.

Možná se ti bude líbit