Empowered Recycling — Slovinsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Hodos, Slovinsko

Původní termín konání: 9.—19. srpen 2021

Prosím důkladně si přečtete info-pack. Datumy/termín konání je v info-packu neaktuální (projekt se musel přesunout na pozdější, zatím neurčené datum).

Počet volných míst: 7+1 group leader. Přihlaste se co nejdříve

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku poté, co se zde objeví nový termín konání.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) a náklady na Covid testy do max. výše €180 dohromady.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Slovinska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Věkový limit pro účastníky: 16-30 let

Celkový počet účastníků za národní skupinu: 7+1 group leader

Věkový limit pro group leadera: 18+

Účastnící se země: Slovinsko, ČR, Litva, Slovensko, Polsko

Hostitelská organizace: Association Connect

Popis projektu:

We believe that thinking about protecting the environment, reducing waste, raising awareness about reuse and developing innovative solutions for recycling waste are becoming increasingly important in times of excessive consumerism.

Participating in this youth exchange will help young people to become more familiar with the topic of recycling waste materials and to jointly explore and learn about different innovative solutions for
waste reduction, reuse and recycling. It will also encourage them to become aware of the importance of strengthening their competences, intercultural awareness, personal development,
empowerment and active citizenship.

The aim of the youth exchange is to encourage young people, to learn about their personal
development and growth, and to become active members of their communities, contributing their
share to improving the environment and reuse and recycling of waste materials.

Možná se ti bude líbit