EU Defence Project: Debating the Future of Europe & Challenging Euroscepticism: A Journey Into Media Literacy to Fight Eurosceptic Narratives — 5. meeting — Belgie

single-image

Program Europe for CitizensStrand 1 „European Remembrance“, 4. meeting více-fázového projektu.

Termín konání: 28.—31. srpen 2022

Místo konání: Brusel, Belgie

Toto setkání je součástí dlouhodobého projektu s názvem „DEBATING THE FUTURE OF EUROPE AND CHALLENGING EUROSCEPTICISM: A JOURNEY INTO MEDIA LITERACY TO FIGHT EUROSCEPTIC NARRATIVES” Report z kick-off setkání (Brusel, Belgie, únor 2020) si můžete přečíst zdeReport z 3. setkání (Rijeka, Chorvatsko, únor 2022) naleznete zde. Report ze 4. setkání (Severní Makedonie, červen 2022) si můžete přečíst zde.

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci.

Prosím přečtěte si info-pack. Prosím zamyslete se nad tím, jak do tohoto projektu zapadáte vy. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím napište nám email.

Účastnící se země: Albánie, Belgie, Kypr, ČR, Řecko, Maďarsko, Kypr, Itálie, Kosovo, Malta, Polsko, Portugalsko, Severní Makedonie, Rumunsko, Slovinsko, Španělsko 

Hostitelská organizace: ALPHABET FORMATION

V rámci programu ERASMUS+/Evropa pro občany jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Belgie (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Pročtěte si celkový info-pack tohoto dlouhodobého projektu. Tento více-fázový projekt se skládá z níže uvedených pěti částí. Za ČR pojedou na 5. setkání v Bruselu dva účastníci.

International Meetings:

  1. kick-off meeting: 17 – 20. únor 2020, Brussel, Belgie 
  2. meeting: 28. září – 2. říjen 2020, Bukurešť, Rumunsko
  3. meeting: 21-24. únor 2022, Rijeka, Chorvatsko
  4. meeting: 20.—23. červen 2022, Demir Kapija, Severní Makedonie
  5. meeting: 28.—31. srpen 2022, Brusel, Belgie

Popis projektu: 

Prosím vizte info-pack

Možná se ti bude líbit