Green Land — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Serra da Estrela, Portugalsko

Termín konání: 19.—28. červenec 2022

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Erasmus+ Mládež jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondu programu Erasmus+ Mládež a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Portugalska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Clube Nacional de Montanhismo Clube Alpino Portugues

Popis projektu:

Main topic is environmental awareness connected with the climate changes. This Youth exchange is a follow-up of the project „Eco-Citizen“.

In this way, the Youth Exchange „Green Land“ aims to promote activities for the young European generation providing a set of experiences and methods of protection, create awareness to the environmental and climate changes. Over time, the non protection of the environment in many mountains and natural reserves made the fauna and flora suffer. This project appears as a way to develop the environmental awareness and protection with activities that promote the environmental protection and an important awareness of climate changes, a very topical subject.

With the conjunction of creativity, social spirit and obviously environmental awareness, the Youth Exchange „Green Land“ has as main objective the creation of solution-makers and increase youth to a more active role in  society of our European youth generation connected to the environment.

Možná se ti bude líbit