HOPE — Protecting Mental Health — Bulharsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Varna, resort Zlaté písky, Bulharsko

Termín konání: 26. květen—5. červen 2023

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18-30 let) + 1 group leader (ve věku 20+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: SUSHAL HUB SDRUZHENIE

Popis projektu:

“Self-compassion is a source of emotional strength and resilience, enabling us to admit our shortcomings, motivate ourselves with kindness, forgive ourselves when needed, relate wholeheartedly to others, and be more authentically ourselves.“
              Christopher Germer

 

During this 9 day of the Youth exchange we are going to create a community!

Community for participants where to learn about mental health, reduce stigmas, combat discrimination and stigmatization of people with anxiety or depression and promote social inclusion, explore your and those around you needs. Develop new skills, widen our horizons and challenge our perspectives.

We are going to do it by playing around with different types of non-formal education methods. Learn from each other and create meaningful experiences.

Also, we will be at the Black Sea so we will fully taken advantage of the calmity of a golden sand beach.

Možná se ti bude líbit