Mind Matters — Maďarsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Enying, Maďarsko

Termín konání: 16.—24. březen 2024

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět v případě využití pozemní cesty (vlakem/autobusem).

Hostitelská organizace: Európa Ifjúsága Egyesület

Popis projektu:

Our training course on mental health aims to provide participants with a better understanding of mental health and its impact on individuals and society. The course covers topics such as mental health disorders, stigma, and how to support individuals who may be experiencing mental health challenges. Participants will also learn about self-care strategies to promote mental wellness. By the end of the course, participants will have the knowledge and skills to support themselves and youth in maintaining positive mental health.

Možná se ti bude líbit