Local Impact Agent — Portugalsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Termín konání: 2.—9. červenec 2021

Místo konání: Serra da Estrela, Portugalsko

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci.

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Prosím důkladně si přečtete info-pack.

Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz “participants’ profile” níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Portugalska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Jovens da Pesqueira

Účastnící-se země: Portugalsko, ČR, Slovensko, Rumunsko, Polsko, Itálie, Španělsko

Popis projektu:

Local Impact Agent intends to create an impact on its participants who will be empowered to take responsibilities in their rural areas.

It is believed that drama of the desertification of the interior and its inequality in access to opportunities can and must be tackled through strengthening of the competences and motivation of the new leaders in rural areas, making it decisive to develop structure actions and strategies with them at an early stage of their training.

The activities are always arranged in a non-formal learning perspective, participatory methodologies that enable participants to learn in a practical and reflective way.

Participants’ profile:

  • Be interested in leadership and rural areas
  • to be open to learn more about the project topic
  • aged 18-30

Leader’s profile:

  • to be highly interested in the topic
  • active participation in the duration of the whole project
  • have experience with Key Action 1 (= Erasmus+ Youth Exchanges and Training Courses) projects
  • Aged 18+

 

Možná se ti bude líbit