Mindful Connections: Integrating Emotional Intelligence in Work with Young People with Diverse Backgrounds — Turecko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Antalya, Turecko

Termín konání: 4.—12. květen 2024

Český tým: 3 účastníci (pracovníci s mládeží ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Akdeniz Eğitim ve İstihdam Derneği

Popis projektu:

Aim of this project is to support professional development of youth workers, leaders and trainers in the field of emotional intelligence, in the context of working with multicultural groups.

BACKGROUND OF THE PROJECT

Through this project we want to address the problem of lack of emotional intelligence competences of both youth workers, leaders and trainers who work in intercultural setting, and especially lack of these in young people. In order to respond to this problem, we identified the need that will be addressed through this project: more high-quality training, learning and sharing opportunities for NGO staff working with multicultural groups to support development of needed EI competences.

Možná se ti bude líbit