Ohlédnutí za rokem 2014

single-image

Přejeme Vám krásné Vánoce plné pohody, štěstí a lásky a do nového roku 2015 jen to nejlepší!

Moc děkujeme všem, kteří s námi jezdíte na projekty, zajímáte se o nás, inspirujete nás, šíříte se o nás mezi svými přáteli nebo nás podporujete jakkoli jinak. Děkujeme Vám!

 

V letošním roce jsme vyslali 172 mladých lidí na 49 zahraničních projektů do 22 zemí. Projekty byly podpořeny z programů Mládež v akci a Erasmus+: Mládež v akci. Také se nám podařilo vyslat dalšího dobrovolníka na Evropskou dobrovolnou službu. V České republice jsme uspořádali náš již sedmý samostatně organizovaný projekt, výměnu mládeže Connecting Through Science, podpořenou programem Erasmus+: Mládež v akci.

Pokračovali jsme v seznamování veřejnosti s příležitostmi, které mladým lidem nabízí program (Erasmus+): Mládež v akci, a to na brněnských gymnáziích Slovanské náměstí, Tř. kpt. Jaroše, na Veterinární a Farmaceutické univerzitě Brno, na Platformě ESN v Českých Budějovicích, na jarmarku neziskovek v rámci festivalu RiverJump! v Lanžhotě a na 3. ročníku Veletrhu neziskových organizací Brno.

Zapojili jsme se také do dobrovolnické akceMy pro vodu – voda pro nás„, připravili pro Vás nový grantový program podporující účast ekonomicky znevýhodněných mladých lidí na projektech EU, uspořádali besedu v Městské knihovně Břeclav a vytvořili publikaci plnou Vašich zážitků a fotografií ze zahraničních projektů.

Zůstaňte s námi prosím i nadále, na příští rok již připravujeme další akce!

Možná se ti bude líbit