Let’s Find Our Power to ACT! — Francie

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: La Chaudière, near Saillans, Francie

Termín konání: 13.—24. červen 2023

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack a info k obsahu projektu. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději do 10. dubna.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Francie (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: La Rapugada

Popis projektu:

This training course is aimed at deconstructing sexist stereotypes and analysing all the mechanisms of the continuum of male violence, in order to arm ourselves to collectively fight against it, and to regain the power to act against this violence in our daily lives. Let’s find our power to act thanks to feminism!

Participants‘ profile/this project is for you if you:

  • are over 18 years old.
  • are not a cis-male
  • are from France, Portugal, Latvia, Czech Republic or Spain (if you have a sending organisation, it is
    possible for other EU countries as well, contact us)
  • are working with youth (educators, volunteers, etc.)
  • are curious and interested about exploring this topic

Možná se ti bude líbit