Reims Volunteering — Francie

single-image

Program, akce: Evropský sbor solidarity (ESC) — dlouhodobé dobrovolnictví (8—12 měsíců)

Začátek: co nejdříve/srpen/září (dle konkrétní pozice – najdete níže)

Délka dobrovolnictví: 8—12 měsíců

Místo konání: Reims, Francie

Deadline pro přihlašování: co nejdříve

Pokud máte zájem se přihlásit, prosím zašlete nám v angličtině napsaný životopis v jednom emailu na: [email protected] a [email protected]. Samozřejmě také vyplňte přihlášku k ESC vaší volby přímo na odkaze s bližšími informacemi (níže).

Pro to, abyste na tento projekt mohli jet je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Evropský sbor solidarity jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů ESC je kompletně (ze 100 %) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, povinné doplňkové pojištění u pojišťovny Henner, jazykový kurz, místní doprava, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu Evropský sbor solidarity a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (v případě tohoto projektu) ve výši max. €275 z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Účastník musí:

  • Být ve věku 18-30 let;
  • Být zaregistrovaný na portálu ESC (v případě, že máte s registrací problém, řiďte se tímto návodem)
  • Mít zájem o dobrovolnictví a tento projekt;
  • Ovládat angličtinu alespoň na úrovni B1

Hostitelské organizace: Youth Information Centre Grand Est Reims

Popis ESC dobrovolnických pozic:

Youth Information Centre Grand Est Reims is  French organisation which has been working with the European Solidarity Corps as hosting organisation for a long time.

We are looking for European volunteers for our different projects in our region to start in September (except one project in March/April). 

Možná se ti bude líbit