SOULFUL: A Path to Embrace Your Inner Child — Rakousko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Klaffer/Hochficht, Rakousko

Termín konání: 24.—31. březen 2024

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+).

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět při využití pozemní (vlak/autobus) dopravy.

Hostitelská organizace: Österreichische Kinderfreunde,

Popis projektu:

 

Participating countries: Italy, Portugal, Turkey, Greece, Czech Republic, Romania, North Macedonia and Austria

This project’s success rests on motivated participants, interested in the topics of self-empowerment, mental health and wellbeing in youth work, able to be honest and open with themselves and with the group, and to open up their emotions through art and creativity, without judgement.

Možná se ti bude líbit