SOURCE — Maďarsko

single-image

Termín konání: 9.-15. září 2018

Místo konání: Nagykovácsi Kastélypark, Maďarsko

Program: Višegrádský fond. Akce: Seminář a konference

Přečtete si info-pack.

Účastníci: Jakub Pidrman, Denisa Zábranská

Omrkněte krátké SOURCE videohttps://www.youtube.com/watch?v=p2OJKhaNTPg&feature=youtu.be 

a taky metodologickou příručku s inspirativními praktikami pro pracovníky s mládežíhttp://elmenyakademia.hu/source-seminar-and-conference/ 

Hostitelská organizace: Elmenyakademia KHE / Academy of Experience

Účastnický poplatek: €30/účastník

Účastnící se země: Czech Republic, Hungary, Poland, Slovak Republic

Report z projektu:    

Seminář a následná konference s názvem SOURCE se konala v malebném městečku Nagykovácsi Kastélypark nedaleko Budapeště.

Projektu se účastnili lidi z Višegrádské čtyřky (Maďarska, Slovenska, České republiky a Polska). Vše pod záštitou maďarské organizace Elmenyakademia KHE, která se po dobu necelého týdne o nás bezvadně starala.

Cílem celé akce bylo zvětšit povědomí účastníků o neformálním vzdělávání a využít všech aspektů k lepší práci s dětmi a mladistvými. Převážná část se konala venku, jelikož nám bylo dopřáno přenádherné počasí a tak jsme mohli využít všechny nabité dovednosti a vyzkoušet nové hry v praxi. Jednalo se o hry stmelující kolektiv a budující týmového ducha skupiny ,a nebo celé party. Konec akce byl navíc završen 2 denní konferencí, kam přijeli profesionálové zaměřující se na práci s mladistvými z celé střední Evropy a ukázali aspekty více do hloubky.

Každý den jsme se ovšem i my podíleli na sdílení našich zkušeností a tvořili si program tak, abychom po dobu akce nabyly co možná nejvíc informací a nových poznatků z každého spektra práce s dětmi. Ať už z psychologického nebo pohybového hlediska.

S ohledem zpět vidím, že mi tato akce zanechala nejen spoustu poznatků, ale také velké množství nových kamarádů, báječných zážitků a nádherný týden plný radosti a úsměvů.

Jakub Pidrman

Možná se ti bude líbit