Take Action Today! — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Braga, Portugalsko

Termín konání: 19.—27. srpen 2022

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci

Věk. limit: 18-30 let pro účastníky, 18+ (bez horního věk. limitu) pro group leadera

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Erasmus+ Mládež jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondu programu Erasmus+ Mládež a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Portugalska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: SYAJ – Associação Juvenil SYnergia

Popis projektu:

The Youth Exchange „TAKE ACTION TODAY“ is a project organised by Synergia Braga. The main topic of this mobility is Sustainable Development Goals (SDG).

The SDG’s are a global agenda adopted at the United Nation’s Summit on Sustainable Development in September 2005, consisting of 17 goals and 169 sub-goals to be achieved globally by 2030.

Thus, participating in a „reconstruction/construction“ to change the European and world reality is a task and reality of all, present in the project where we seek to develop activities that encourage the active participation of youth.

Možná se ti bude líbit