Volunteer Vanguard — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Rabka-Zdrój, Polsko

Termín konání: 7.—15. březen 2024

Český tým: 2 účastníci (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €180 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět v případě využití pozemní dopravy (autobus/vlak)

Hostitelská organizace: Europe4Youth

Popis projektu:

Training Course for volunteering coordinators and youth workers collaborating with volunteers on how to use volunteering as a tool of youth work.

 

Volunteering is an opportunity for young people to get experience, learn, meet new people and do something good for the society. Volunteering is an occasion to contribute to the missions young people identify with and want to support. Volunteering can be a powerful tool of youth work. The benefits of volunteering is shared between the common good, public interest, organisation of a public aim and volunteers themselves. It can be however misused, misunderstood and its potential wasted. How to engage volunteers meaningfully in the mission of your organisation? How to create for them a space to contribute and learn? How not to get crazy in the meantime?

This Training Course is designed for adult (18+) volunteering coordinators and youth workers collaborating or planning shortly to collaborate with young volunteers. We invite youth workers from NGOs, or other entities registered in one of the programme countries of Erasmus+.

Možná se ti bude líbit